تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

گزارش

  افرادی که آرامش جامعه را بر هم زنند، صلاحیت حضور در دولت را ندارند
   
  مجتبی تسنیمی در خصوص سخنان اخیر مشاور رئیس جمهور نیز می گوید: کسی که وارد سیاست می شد باید بداند که چه سخنی را در چه وقت و در کجا بزند و یک دیپلماتیک نباید حرفی بزند که مردم جامعه خویش را ناراحت و دلخور کند.
   
  مسئول جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین تصریح کرد: هر فردی فی نفسه دارای کرامت است و نباید این کرامت دچار خدشه شود.
   
  وی ادامه داد: دولتی که شعارش ارزش بخشیدن به کرامت انسانی و با شعار تدبیر و امید بر سر کار آمده است، کسی را به عنوان مشاور برمی گزیند که در سخنان خود، این چنین با کرامت انسانی بازی می کند و این امر ما را دچار حیرت و سرگردانی کرده است.
   
  تسنیمی ادامه داد: ما دانشجویان از رئیس جمهور خواستار نظارت و پاسخی محکم و قاطع بر چنین ناهماهنگی هایی هستیم.
   
  مسئول جامعه اسلامی بیان کرد: تشکل های دانشجویی با هر اقدامی که آرامش داخلی را برهم زند، مخالف هستند و در برابر آن موضع مناسب و به موقع خواهند داشت.
   
  وی خطاب به روحانی می گوید: از رئیس جمهور خواستار پاسخگویی در خصوص اظهارات مشاور خود هستیم و سوال داریم که آیا شما مسئولید یا افرادی که چنین سخن گفته اند؟
   
  تسنیمی ادامه داد: اگر افراد دولت شما مسئول حرف های خود هستند، چنین افرادی که باعث بهم ریختگی آرامش درونی جامعه باشند، صلاحیت حضور در دولت تدبیر و امید را ندارند.

  به نقل از خبرگزاری دانشجو


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : جامعه ,کرامت ,چنین ,جمهور ,رئیس ,مشاور ,رئیس جمهور ,جمهور خواستار ,کرامت انسانی , مسئول جامعه ,صلاحیت حضور ,رئیس جمهور خواستار , مسئول جامعه اسل ,
  گزارش

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر