تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

گزارش روز دانشجو

  این گزارش توسط خبرگزاری کیوسنا تهیه شده است.
  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: جریان تفکر لیبرالی در جنبش های دانشجویی زمانی اتفاق می افتد که عده ای می خواهند به خود مشروعیت دهند و دانشجویان در این مورد باید هوشیارتر باشند تا زیر سلطه استکبار قرار نگیرند.

  به گزارش دانشجویان قزوین(کیوسنادر جوامع بشری همواره تاثیرگذارترین افراد؛ جوانان آن جامعه به عنوان قشر فرهیخته، تحصیلکرده و دغدغه مند بوده است و روحیه آزادی خواهی، استقلال و مطالبه گری از ملزومات روحیه یک جوان است که از عومل اصلی هدایت تفکر افراد هر جامعه می باشد.

  جوانان و دانشجویان همواره مورد اطمینان اقشار جامعه قرار گرفته و به عنوان سکان دار جریان اعتتقادی و فکری رسالتی بس عظیم بر دوش دارند که باید با  یاری از رهنمودهای ولایت فقیه به درستی هدایت شوند.

  ۱۶ آذر با نمادی از عدالت طلبی، آرمان خواهی و استکبارستیزی بر روز دانشجو نام گرفته است و پایگاه خبری تحلیلی دانشجویان قزوین با دانشجویان و تشکل های دانشجویی در توصیفی از وقایع ۱۶ آذر ۱۳۳۲، میراث بر جای مانده از این روز و تحلیل جریانات فکری فعال در جنبش های دانشجویی به گفت و گو پرداخته است که دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در گفت وگو با خبرنگار کیوسنا به شرح وقایع این روز می پردازد:  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دانشجویان ,جامعه ,دانشجویی ,کیوسنا ,گزارش ,امام خمینی ,دانشجویان قزوین ,المللی امام ,دانشجویان دانشگاه ,اسلامی دانشجویان ,اسلامی دانشجویان دا ,
  گزارش روز دانشجو

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر